Ścieżki
Mojego
Świata

Ścieżki Mojego Świata – zapraszam do wspólnej podróży!

Cześć,
nazywam się Marek Dąbrowski.

Witam Cię na moim blogu. Mam nadzieję, że Ci się u mnie spodoba i będziesz mnie odwiedzać regularnie.

Podróżuję, gotuję, smakuję, zwiedzam. Choć na co dzień uczę geografii,  to w wolnym czasie spełniam marzenia podróżnicze. To wyjazdy dalekie i bliskie, czasem na drugi koniec świata, czasem do sąsiedniej dzielnicy.

Podróżuję również po smakach całego świata, gotując potrawy z różnych krajów i pokazując efekty. Jeśli więc lubisz kuchnię, znajdziesz u mnie również mnóstwo inspirujących przepisów na słynne potrawy! 

O czym opowiada mój blog?

Ścieżki Mojego Świata to przede wszystkim podróże. Ale nie tylko. Oprócz zdjęć i relacji z miejsc, które co roku odwiedzam, znajdziesz u mnie sporo ciekawych informacji.

Skupiam się na praktycznym aspekcie odkrywania świata. Dlatego publikuję przydatne porady dotyczące np. odpowiednio wczesnego planowania wyjazdów, zakupów tanich biletów lotniczych, rezerwacji miejsc noclegowych, etc.

Dzielę się swoim doświadczeniem i obserwacjami w nadziei, że właśnie Ty z tego skorzystasz. Jeśli więc będziesz potrzebować pomocy czy porady dotyczącej organizowanego przez Ciebie wyjazdu, napisz do mnie. Znajdziesz mnie również na portalu Facebook, gdzie znajduje się fanpage mojego bloga oraz na Instagramie.