Dyniowe Love na Rotmance, czyli dynie małe i duże w akcji

Dyniowe Love Rotmanka

Dyniowe Love, czyli farma dyń pod Gdańskiem, zrobiła mi całą sobotę! Nie spodziewałem się na Rotmance takiego miejsca. A jednak! Okazuje się, że okolice Trójmiasta kryją wiele niespodzianek! Skoro natknąłem się na tak fajną miejscówkę na Rotmance, to kto wie, co czeka mnie na innych rubieżach stolicy Pomorza?

Sobota, 12.09.2020 r., zachęciła pogodą na dłuższy spacer. Tym razem nie na Kaszuby (o mojej wycieczce na Kaszuby czytaj tu), ani nie do Otomina (o mojej wycieczce do Otomina czytaj tu). Postanowiłem pójść w zupełnie innym kierunku.

Około południa założyłem więc smycz Sevdahowi i wspólnie udaliśmy się na pieszą wędrówkę, tym razem w kierunku Pruszcza Gdańskiego. Po drodze trafiła nam się dyniowa atrakcja, czyli Dyniowe Love na Rotmance (więcej o tej fajnie dyń przeczytaj tu). Na miejscu prowadzona była sprzedaż przetworów z dyni, a tłum ludzi świadczył o tym, że to miejsce cieszy się sporą popularnością. Że też nie odkryłem go wcześniej!

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tego niezwykłego miejsca. Nie tylko ja uwieczniałem na zdjęciach wspaniałe dynie różnej wielkości. Myślę, że wrócę tam, by kupić dynię, z której lubię przyrządzać różne smakowitości. Dyniowe Love jest warte tego, by je odkryć. Jeśli jeszcze tu nie byliście, to zachęcam do odwiedzenia tej niezwykłej farmy!