Ścieżki
Mojego
Świata

Dyniowe Love na Rotmance, czyli dynie małe i duże w akcji

Dyniowe Love Rotmanka

Dyniowe Love, czyli farma dyń pod Gdańskiem, zrobiła mi całą sobotę! Nie spodziewałem się na Rotmance takiego miejsca. A jednak! Okazuje się, że okolice Trójmiasta kryją wiele niespodzianek! Skoro natknąłem się na tak fajną miejscówkę na Rotmance, to kto wie, co czeka mnie na innych rubieżach stolicy Pomorza?

Sobota na farmie dyń

Sobota, 12.09.2020 r., zachęciła pogodą na dłuższy spacer. Tym razem nie na Kaszuby (o mojej wycieczce na Kaszuby czytaj tu), ani nie do Otomina (o mojej wycieczce do Otomina czytaj tu). Postanowiłem pójść w zupełnie innym kierunku.

Dyniowe Love czyli miłość do dyń

Około południa założyłem więc smycz Sevdahowi i wspólnie udaliśmy się na pieszą wędrówkę, tym razem w kierunku Pruszcza Gdańskiego. Po drodze trafiła nam się dyniowa atrakcja, czyli Dyniowe Love na Rotmance (więcej o tej farmie dyń przeczytaj tu). Na miejscu prowadzona była sprzedaż przetworów z dyni, a tłum ludzi świadczył o tym, że to miejsce cieszy się sporą popularnością. Że też nie odkryłem go wcześniej!

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tego niezwykłego miejsca, jakim jest Dyniowe Love. Nie tylko ja uwieczniałem na zdjęciach wspaniałe dynie różnej wielkości. Myślę, że wrócę tam, by kupić dynię, z której lubię przyrządzać różne smakowitości. Dyniowe Love jest warte tego, by je odkryć. Jeśli jeszcze tu nie byliście, to zachęcam do odwiedzenia tej niezwykłej farmy!

Aktualizacja 2021

We wrześniu 2021 r. Dyniowe Love otwarte jest w następujące dni:
piątki – godz. 14:00 – 18:00,
soboty i niedziele – godz. 10:00 -18:00
dni powszednie – ze względu na wizyty zorganizowanych grup oraz plenery fotograficzne, w tych dniach nie odwiedziemy Dyniowe Love.
Uwaga! W październiku godziny ulegną zmianie ze względu na zmianę czasu. Należy sprawdzić na profilu FB Dyniowe Love, jak bedą wyglądały tu godziny wejść w październiku.

Cena wejścia:
osoba dorosła: 6 zł,
dzieci do 3 lat: bezpłatnie
wejście rodzinne 2 + 3 dzieci: 25 zł.

Na miejscu możliwa jest degustacja dań z dyni zarówno na słodko, jak i wytrawnie. Dodatkowo, w soboty i niedziele będą tu również food -trucki.

Czytaj i oglądaj również inne moje fotorelacje:

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się nim z innymi!